Присоединяйтесь к нам —

(073)-269-83-01 - салон

РОЗПРОДАЖ HYUNDAI ELANTRA 2017 р.в. в мережі Національного Автодилера

6 Февраля 2018

Спокуслива, витончена, стрімка та хвилююча Елантра, як магніт приваблює захоплені погляди оточуючих. До кінця березня один із бестселерів бренду Хюндай – седан Елантра доступний для покупки за ціною від 441 500 грн.

Hyundai elantra

Новий, виразніший дизайн з більш плавними лініями кузова, інноваційна, елегантна та безпечна Elantra є втіленням концепції «сучасний преміум» бренду Hyundai (Modern Premium).
Динамічний характер автомобіля підтверджується дволітровим «серцем» на 152 к.с. з максимальним обертальним моментом 197 Нм. В гамі двигунів також доступний 1.6л агрегат, розрахований на водіїв, для яких економія пального – перш за все.

Покупцям пропонується 5 комплектацій на вибір: Classic, Comfort, Comfort+, Elegance та Premium. Вже в базовій комплектації є все необхідне обладнання для комфортної експлуатації, включно з кондиціонером, електропакетом та якісною аудіосистемою на 6 динаміків. Топова комплектація може похизуватись рядом опцій, зазвичай характерних лише в преміум-сегменті.

Завітайте до найближчого автосалону мережі "Богдан-Авто Холдинг" та оберіть Hyundai Elantra {page_6}

*Мається на увазі різниця між цінами на автомобілі Hyundai 2017 р.в. і спеціальною ціною, згідно прайс-листа від 13.03.2018.  Цінові умови можуть бути змінені дистриб'ютором, актуальні ціни і детальну інформацію про акцію дізнавайтесь у консультантів автоцентрів Hyundai© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг