Присоединяйтесь к нам —

(073)-269-83-01 - салон

Весняні старти 2016

22 Апреля 2016

Bah spring start-site2

Традиційно в мережі «Богдан-Авто Холдинг» початок кожного нового сезону супроводжується вигідними пропозиціями на сервіс та обслуговування автомобілів, гарячими ціновими пропозиціями на придбання авто та прем’єрою нових моделей представлених в мережі брендів.

Власники автомобілів HYUNDAI будуть приємно здивовані «Весняною сервісною акцією», що включає в себе перевірку авто по 12 пунктам за 102 грн. з ПДВ, 15% знижки на роботи, а також  15% на спеціальний перелік оригінальних запчастин і аксесуарів. Постгарантійна программа «Привілеї для автомобілів з пробігом» стане у нагоді автовласникам строк гарантії на автомобілі яких закінчився, кожен власник постгарантійного авто при обслуговуванні в мережі «Богдан-Авто Холдинг» отримує 20% на послуги і 10% на запчастини.

Для всіх клієнтів, що планують придбати авто, неймовірно гарячі пропозиції на модельний ряд HYUNDAI. Один з лідерів ринку в сегменті малих компактних седанів ACCENT – доступний з вигодою до 75 500 грн., преміальний кросовер HYUNDAI SANTA FE –  з вигодою до 143 800 грн. Основною прем’єрою сезону стали нові моделі HYUNDAI ELANTRA та HYUNDAI SONATA , що представлені в салонах мережі «Богдан-Авто Холдинг». Запрошуємо усіх охочих провести тест-драйв та оцінити переваги нового інноваційного седану.

Про компанію:

Національний Автодилер «Богдан-Авто Холдинг» - один з основних операторів українського автомобільного ринку. У структуру мережі «Богдан-Авто Холдинг» входять дилерські центри по всій території України, які займаються продажем і сервісним обслуговуванням автомобілів Hyundai, Great Wall, JAC, Zotye, Skoda, Citroеn, Subaru, Bogdan, UZ Daewoo, Lada, Lifan, комерційної автотехніки Hyundai і автобусів Богдан. Офіційний сайт мережі http://bogdanauto.com.ua, інфолінія 0 800-500-305 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні). Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Богдан-Авто Холдинг» Facebook, Vkontakte і Youtube.

 © Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг