Присоединяйтесь к нам —

+38 (073) 269-83-00

Союз Great Wall Motor і BMW Group для просування глобалізації електричного транспорту

17 Июля 2018

10 липня 2018 прем'єр-міністр Китаю Лі Кекян та канцлер Німеччини Ангела Меркель провели п'ятий раунд консультацій китайсько-німецьких урядів у Берліні. За участю урядових чиновників двох країн, China Great Wall Motor Co., Ltd. (далі - GWM) та холдингова компанія BMW Holding B.V. (далі - BMW) офіційно підписали договір про спільне підприємство.

Згідно з контрактом, GWM та BMW створили спільне підприємство, кожен з яких володіє по 50% акцій. Нова компанія називається Spotlight Automobile Co., Ltd. з статутним капіталом у розмірі 1.7 млрд. юанів, зареєстрована у місті Чжанцзяган, провінція Цзянсу, загальна сума інвестицій у розмірі 5.1 млрд. юанів. Рада директорів компанії складається з шести членів. Голова правління призначається GWM, а віце-голова призначається компанією BMW. Директори призначаються на чотирирічний термін. Спільне підприємство запланувало міжнародний автомобільний завод із стандартною річною виробничою потужністю 160 000 одиниць. Це перший у світі проект спільного виробництва BEV (Battery Electric Vehicle) електричних транспортних засобів BMW Group та плацдарм для глобалізації нових електроавтомобілів для GWM.

Bmw gw bev 1

Сильний союз для просування глобалізації електричного транспорту

Як всесвітньо відома виробнича компанія позашляховиків, GWM має глибоке бачення та стратегію для міжнародного ринку, глибоко укорінившись на місцевому авторинку в Китаї. GWM була зарахована до акцій Гонконгу та внутрішніх акцій у 2003 та 2011 роках відповідно. До кінця 2017 року загальна вартість активів GWM досягла 110,547 млрд. юанів. На даний момент GWM володіє 4 марками, а саме: HAVAL, Great Wall, WEY і ORA, що досягли продажу більше мільйона автомобілів в 2016 та 2017 роках. Завдяки багатому досвіду для досліджень та розробки автомобілів, виробничим та експлуатаційним ресурсам, GWM є повноцінним виробником, як традиційних транспортних засобів так і нових електричних елементів та двигунів.

BMW, є одним з всесвітньо відомих виробників автомобілів та мотоциклів, має історію виготовлення автомобілів протягом 100 років і володіє чотирма марками BMW, MINI, Rolls-Royce та BMW Motorrad, а також займається авто фінансуванням та високоякісним туристичним обслуговуванням.

Ця співпраця є потужним доповненням до глобальної стратегії BMW для нових електричних транспортних засобів та міжнародної стратегії GWM, і є безперечно міцним союзом потужних компаній. У майбутньому поглиблене співробітництво між двома сторонами прискорить процес глобалізації електричного транспорту.© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг