Присоединяйтесь к нам —

+38 (073) 269-83-00

Genesis G70, Hyundai Kona і Kona Electric стали «Автомобілями року-2019» у Північній Америці

15 Января 2019

Відразу двоє представників марки Hyundai, кросовери Kona і Kona Electric, удостоїлися престижної премії «Північноамериканський позашляховик року-2019», вручення якої відбулося на Міжнародному автосалоні, що проходить цими днями у Детройті. А перемогу в номінації «Північноамериканський автомобіль року-2019» святкував седан G70 преміального бренду Genesis, що належить компанії Hyundai Motor.

4

«Ми пишаємося тим, що наші інноваційні кросовери Kona і Kona Electric стали переможцями престижного конкурсу – «Північноамериканський позашляховик року». Kona - це доступний, стильний і функціональний компактний кросовер, розроблений з урахуванням потреб клієнтів, які ведуть активний спосіб життя. Він встановлює нові стандарти для свого сегменту з привабливим дизайном, передовими можливостями підключення і кращими в своєму класі функціями безпеки», - заявив Брайан Сміт, головний операційний директор Hyundai Motor America.

Визнання достоїнств Hyundai Kona журі конкурсу «Північноамериканський автомобіль і позашляховик року» підтверджується високими показниками продажів на ринку США: у 2018 році було продано 47 090 екземплярів цієї моделі.

1

У свою чергу, Манфред Фітцджеральд, виконавчий віце-президент і глобальний керівник бренду Genesis, зазначив, що титул «Північноамериканський автомобіль року-2019», присуджений седану G70, є визнанням його високих споживчих якостей.

«Ми прагнемо, щоб автомобілі бренду Genesis ідеально відповідали способу життя, мислення і бажанням наших клієнтів. Седан G70, якому журі конкурсу присудило найвищу нагороду, поєднує в собі розкіш та спортивну елегантність, властиву кращим представникам даного сегменту», - підкреслив пан Фітцджеральд.

3

Конкурс «Північноамериканський автомобіль і позашляховик року» проводиться з 1994 року. У журі конкурсу входять 54 журналіста провідних ЗМІ Канади і США.

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Мережа автосалонів Богдан-Авто Холдинг входить до дилерської мережі компанії, що є однією з найбільш розгалужених і дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг